Szanowni Parafianie,

z przyjemnością informujemy, że dzięki ofiarności Parafian i Pielgrzymów udało nam się zebrać środki niezbędne do rozpoczęcia realizacji projektu Tablicy Smoleńskiej.

W niedzielę, 8 lutego, odbyła się trzecia kolekta na ten cel. Uzbieraliśmy 2 781,74 zł i 2,80 euro.

Dziękujemy Państwu serdecznie, nie tylko za hojność, ale przede wszystkim za modlitwę. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w zbieraniu ofiar, Siostrze Adriannie i Jej Współpracownikom, Parafianom i Przyjaciołom Parafii.

Mamy nadzieję, że zebrana kwota (obecnie jest to ogółem: 10 956, 02 zł) wystarczy na wykonanie Tablicy oraz remont elewacji ściany kaplicy Serca Pana Jezusa, w którą wmurowana będzie Tablica.

Projekt Tablicy przygotował honorowo nasz parafianin, pan Dariusz Starko, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Wizualizację Tablicy można obejrzeć w naszym kościele, po lewej stronie od głównego wejścia, przy ołtarzu Św. Józefa i Jezusa Miłosiernego – przy skarbonie przeznaczonej na ofiary na Tablicę Smoleńską.

1MBDS

Nadal prosimy Państwa o modlitwę, abyśmy mogli do końca doprowadzić podjęte działania oraz o zaangażowanie w propagowanie tej inicjatywy wśród parafian, swoich bliskich i znajomych.

Uwagi i propozycje można wysyłać na adres: tablica.smolenska.zoliborz@wp.pl   lub dzwoniąc na numer:   697 687  355

Wpłat można dokonywać na konto parafialne Bank Zachodni WBK S.A. 69 1090 1030 0000 0000 0403 8331  z dopiskiem „Tablica Smoleńska”.